logo

Zarejestruj się!

Prowadź rozmowy ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym! Wypróbuj ChatoBee przez 30 dni za darmo!
pomoc@chatobee.com
 

Korzyści

Dowiedz się, co możesz zyskać!
qodef-image-with-icon

Powitalny gift-box

Każdy nowy BeePartner, po podpisaniu umowy otrzymuje od nas cud-miód przesyłkę. W gift-boxie znajdziesz nieco przyjemności na osłodzenie pierwszych chwil uczestnictwa w Programie BeePartner. A to tylko wstęp do korzyści, jakie otrzymujesz dołączając do przygotowanego przez nas specjalnie dla agencji interaktywnych i freelancerów programu.

Jedna z najwyższych prowizji na rynku!

Podzielimy się z Tobą każdym abonamentem, który opłaci Twój klient! Wystarczy, że polecisz mu ChatoBee i dołączysz jego stronę do swojego panelu BeePartnera, by otrzymywać 25% prowizji od każdej jego wpłaty! Oferujesz klientom doskonały chat na żywo i na tym zarabiasz! Prowizję możesz wypłacać już od kwoty minimalnej 30 zł.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

Wypłata na cały okres umowy

U nas nie otrzymujesz prowizji jednorazowo! Będziemy je naliczać tak długo, jak będziesz uczestniczył w Programie BeePartner (umowę podpisujemy zawsze na czas nieokreślony), a dodany przez Ciebie klient będzie korzystał z usługi ChatoBee i opłacał wybrany abonament. Prowizję naliczamy w momencie zaksięgowania wpłaty za dany abonament.

ChatoBee dla Twojej strony za darmo

Tak długo jak będziesz uczestniczył w Programie BeePartner, będziesz mógł korzystać z usługi ChatoBee dla strony www swojej firmy bez opłat! Oznacza to, że otrzymujesz ChatoBee za darmo na cały okres trwania umowy partnerskiej! Korzystanie z usługi ChatoBee nie jest dla Partnerów obowiązkowe, ale zachęcamy do instalacji naszego live chata!

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

Dostęp do Panelu BeePartnera

Podpisując umowę partnerską, otrzymasz od nas dane dostępowe do dedykowanego Panelu BeePartnera. W panelu możesz przeglądać liczbę dołączonych do usługi ChatoBee klientów, aktualne statusy dokonanych przez nich płatności oraz wypłacać swoje prowizje. Jak tylko zaksięgujemy wpłatę od klienta, naliczamy prowizję.

Korzyści z uczestnictwa w Programie BeePartner Cię przekonały?